ADMINISTRATÍVNE PRÁCE


Ponúkame Vám aj:

  • - pomoc pri vypísaní rôznych tlačív
  • - vypracovanie podnikateľských plánov
  • - prepisovanie zo štandardných papierových podkladov
  • - prepisovanie zvukových nahrávok
  • - jazyková štylizácia a gramatická úprava
  • - tlač na laserovej tlačiarni čiernobielo
  • - tlač na laserovej tlačiarni farebne

NOVINKY

Vážení súčasní a aj budúci klienti. Srdečne Vás zdravím.

Náš najnovší certifikát:
Viac..

Vítame Vás na novej stránke našej firmy. Veríme, že tu nájdete všetky potrebné informácie. Možete nás kontaktovať cez kontaktný formulár.

Lýdia HájikováViac..

Čas je základná devíza, preto je našim cieľom poskytnúť komplexné služby na jednom mieste.

Lýdia HájikováViac..
Spololočnosť eL-ekon s.r.o., sa stále snaží ponúkať Vám čo najkvalitnejšie služby, a preto sa jej zamestnanci snažia získavať stále nové vedomosti:

Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje...

sdfgs

dghdghdfgh

sdfgsdfgsghsh

sdf sdfg
sgsfg sdfg

Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.

Kontaktujte nás :

Člen SAU