KONTAKT

Sídlo spolocnosti:

Prevádzka:

eL-ekon, s.r.o.eL-ekon, s.r.o.
Švermova 2378/38Švermova 5
977 01 Brezno977 01 Brezno


Telefónne kontakty:

E-mail :

0911 412 501lydia@el-ekon.sk


Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Banská Bystrica v odd.: Sro, vl. č. 18791/S

el-Ekon podriadený finančný agent na základe písomnej zmluvy nevýhradnej povahy s Consumer Finance Holding, a.s. v sektore poskytovania úverov a prijímania vkladov, Registračné číslo: 132270

NOVINKY

Vážení súčasní a aj budúci klienti. Srdečne Vás zdravím.

Náš najnovší certifikát:
Viac..

Vítame Vás na novej stránke našej firmy. Veríme, že tu nájdete všetky potrebné informácie. Možete nás kontaktovať cez kontaktný formulár.

Lýdia HájikováViac..

Čas je základná devíza, preto je našim cieľom poskytnúť komplexné služby na jednom mieste.

Lýdia HájikováViac..
Spololočnosť eL-ekon s.r.o., sa stále snaží ponúkať Vám čo najkvalitnejšie služby, a preto sa jej zamestnanci snažia získavať stále nové vedomosti:

Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje...

sdfgs

dghdghdfgh

sdfgsdfgsghsh

sdf sdfg
sgsfg sdfg

Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.Spoločnosť eL-ekon, s.r.o. poskytuje svoje služby klientom už od roku 2005 pod iným zoskupením a v inej podobe, najskôr ako účtovná kancelária Lýdia Hájiková a neskôr postupným transformovaním sa do dnešnej podoby 2 spoločností: účtovnej eL-ekon, s.r.o. a spoločnosti eL-group, s.r.o, ktorá vám založí novú s.r.o., či pomôže pri založení živnosti. Zaoberáme sa širokým spektrom činností súvisiacich s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, ekonomickým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, administratívnymi prácami.

Kontaktujte nás :

Člen SAU